top of page

Масаж з аромамаслами

1.Массаж с аромамаслами
Aroma massage

 

Прийшовши на сеанс тайського масажу з аромамаслами Ви зможете переконатися в тому, наскільки чарівним є поєднання лікувальних сил аромамасел та їх чарівного аромату, який сприяє більшому зануренню в дивний ритуал тайського масажу.

Унікальні олії, у поєднанні з рухами масажиста, наповнять ваше тіло здоров'ям, подарують розслабленість та подарують море позитивних емоцій Вашій душі!

Цей вид масажу містить у собі все найкраще від м'язового та точкового масажу з лікувальними властивостями олій, які подарують Вашій шкірі бархатистість та ніжність, а Вашій душі абсолютну умиротвореність.

Масаж з аромамаслами у 4 руки

 

Oil massage можливий також у виконанні двох масажисток, правильні та злагоджені дії яких допоможуть піти в небуття, позбутися головного болю, стресу та загальної втоми організму. Після сеансу такого масажу Ви відчуєте надзвичайну легкість, радість та умиротворення.

2.Массаж с аромамаслами в 4 руки
Аромамасаж з гарячим камінням

 

Масажі з гарячим камінням - дуже корисна та приємна процедура. Ще в давніх джерелах стоун-терапія згадувалася як засіб боротьби з багатьма хворобами. Камені розігріваються і остигають до певної температури, після чого майстер з їх допомогою робить масаж. Вплив гарячого каміння на тіло чарівний: вони розм'якшують м'язи, дозволяючи масажистці глибше їх опрацювати, покращують метаболізм і кровообіг. Такий масаж сприяє максимальному розслабленню м'язів у всьому тілі, Ви відчуєте тепло та спокій. У нашому салоні з гарячим камінням можна зробити аромамасаж всього тіла або масаж спини та шиї.

3.Аромамассаж с горячими камнями
Аромамасаж із гарячими трав'яними мішечками.

 

Гарячий компрес або трав'яний мішечок у східній культурі використовують здавна. Цей вид масажу поєднує м'який вплив тепла, ароматерапії та випаровування цілющих трав на Ваше тіло. З організму виводяться токсини, покращується відтік лімфи, розігріваються м'язи, тіло набуває відчуття неймовірної легкості. У нашому салоні трав'яні мішечки можуть використовуватися в тайському традиційному, аромамасажі та масажі спини та шиї.

4.Аромамассаж с горячими трав мешочками
bottom of page