top of page

Масаж спини та шиї

1.Массаж спины и шеи
Масаж спини та шиї

 

Масаж спини та шиї (massage of shoulder and back) - це чудовий варіант розслаблення та підтримки в ідеальному стані свого тіла. Цей вид масажу відмінно підходить для тих, хто багато часу проводить в офісі і перебуває в сидячому, нерухомому стані більшу частину дня. Саме цей масаж допоможе Вашому організму активувати втомлені м'язи та чудово сприяє усуненню солей з ваших суглобів. Після сеансу такого масажу Ви відчуєте бадьорість, приплив енергії та чудове самовідчуття організму. Наш майстер професійно поєднає в одне ціле м'яку та стимулюючу техніку, яка допоможе Вам досягти стану цілковитого блаженства.

Масаж спини та шиї з гарячим камінням

 

Масажі з гарячим камінням (стоунтерапія) - дуже корисна та приємна процедура. Ще в давніх джерелах стоун-терапія згадувалася як засіб боротьби з багатьма хворобами. Камені розігріваються і остигають до певної температури, після чого майстер з їх допомогою робить масаж. Вплив гарячого каміння на тіло чарівний: вони розм'якшують м'язи, дозволяючи масажистці глибше їх опрацювати, покращують метаболізм і кровообіг. Такий масаж сприяє максимальному розслабленню м'язів у всьому тілі, Ви відчуєте тепло та спокій. У нашому салоні з гарячим камінням можна зробити аромамасаж всього тіла або масаж спини та шиї.

2.Массаж спины и шеи с гор камнями
Масаж спини та шиї з гарячими трав'яними мішечками

 

Гарячий компрес або трав'яний мішечок у східній культурі використовують здавна. Цей вид масажу поєднує м'який вплив тепла, ароматерапії та випаровування цілющих трав на Ваше тіло. З організму виводяться токсини, покращується відтік лімфи, розігріваються м'язи, тіло набуває відчуття неймовірної легкості. У нашому салоні трав'яні мішечки можуть використовуватися в тайському традиційному, аромамасажі та масажі спини та шиї.

3.Массаж спины и шеи с гор трав мешочками
bottom of page