top of page

Традиційний тайський масаж

1.Традиционный массаж
Традиційний тайський масаж

 

Традиційний тайський масаж (Thai massage) - це сухий масаж тіла, який виконується в одязі, під час його проведення задіяний весь організм, від пальців ніг до верхівки голови. Традиційний тайський масаж спрямовано поліпшення загального фізичного стану організму. Цей вид масажу сприяє максимальному розслабленню та відновленню правильної роботи внутрішніх органів та суглобів всього організму. Цей масаж рекомендується людям зі скутістю та недостатньою рухливістю всіх м'язів та суглобів. А також, як чудовий засіб проти фізичної напруги та стресу.

Традиційний тайський масаж у 4 руки.

 

Якщо подвоїти ніжність рук і надзвичайну майстерність наших масажисток, Ви отримуєте приголомшливі відчуття під назвою — Традиційний тайський масаж у чотири руки. Це магічний ритуал чотирьох рук, завдяки якому ваше тіло повністю поринає в гармонію та глибоку релаксацію душевного спокою.

2.Традиционный массаж в 4 руки
Традиційний тайський масаж із гарячими трав'яними мішечками

 

Гарячий компрес або трав'яний мішечок використовують у східній культурі використовують здавна. Цей вид масажу поєднує м'який вплив тепла, ароматерапії та випаровування цілющих трав на Ваше тіло. З організму виводяться токсини, покращується відтік лімфи, розігріваються м'язи, тіло набуває відчуття неймовірної легкості. У нашому салоні трав'яні мішечки можуть використовуватися в тайському традиційному, аромамасажі та масажі спини та шиї.

3.Традиционный массаж гор мешочки
bottom of page