О Салонах

Салон тайського масажу Thaisabai на Левандовській 3 у Києві
Тайський масаж

 

Тайський масаж - це не просто комплекс фізичних вправ і маніпуляцій професіонала-масажиста. Це особливий ритуал, де величезну роль грає процес обміну внутрішньою енергією між масажистом і пацієнтом. Саме в цьому випадку розкривається весь потенціал тайського масажу. Важливу роль в доброму результаті грає атмосфера салону, його оформлення, пахощі, косметичні засоби для проведення сеансу, музичний супровід, етикет, поведінка масажистів і персоналу салону. Тому ми постаралися зібрати для Вас всі ці фактори в кращих їх проявах, для того, що б ви змогли осягнути всю суть ритуалу тайського масажу, з усіма його наслідками - такими, як повне розслаблення, очищення думок і відновлення психологічного балансу, одночасно з набуттям сил і життєвої енергії. Адже згідно основам тайської медицини, по нашому тілу циркулює особлива енергія - життєва енергія. Шляхи її проходження - особливі меридіани і канали, які пов'язані з певними органами і частинами тіла. Згідно з цим принципом, людина чудово себе почуває і здоровий тільки тоді, коли нічого не заважає цієї енергії рухатися по своєму руслу і гармонійно розподіляться по тілу, що й роблять професійні масажисти під час сеансу.

Тайський масаж давно вже увійшов в наше життя подібно швейцарському годиннику, італійської піци, англійському будинку, ізраїльської медицини, французьким парфумом і японськими технологіями - всі ці словосполучення стали загальними і є ознаками якості, комфорту, задоволення і насолоди.
Тепер для того що б зануритися в казковий світ тайського масажу Вам не потрібно летіти до Таїланду, а досить просто записатися на сеанс до наших професіоналів. Всі вони жителі Таїланду і своїй майстерності навчалися саме там, в кращих школах і коледжах! У нашому салоні - острівці цієї дивовижної країни, Ви відчуєте на собі всю гаму релаксації, відпочинку, розслаблення і турботи про своє тіло. 

Команда мережі салонів тайського масажу у Києві Thaisabai
Салон тайського масажу Thaisabai на Антоновича 24Б у Києві
Салони тайського масажу Thaisabai – знання, досвід та професіоналізм 

 

Персональні салони тайського масажу у центрі столиці Thaisabai дозволять вам відсторонитися від щоденного стресу, занурившись у світ істинного релаксу. Ми пропонуємо вам високий рівень обслуговування, доступні ціни та високий професіоналізм майстрів. Тайські масажистки нашого салону, чарівні аромати, спокійна музика й інтер'єр, що просочився секретами Сходу, дозволять вам отримати довгоочікувану психологічну, емоційну і фізичну розрядку, відчути енергію свого тіла і підтримати його тонус. Салон тайського масажу Thaisabai обов'язково подарує вам хвилинки справжнього задоволення, затишку, тепла і східній доброзичливості!

Наші майстри

Майстери Тайського Масажу Thaisabai
Майстери Тайського Масажу Thaisabai
Майстери Тайського Масажу Thaisabai
Майстери Тайського Масажу Thaisabai
Майстер тайського масажу Lan
Майстер тайського масажу Lan
Сертифікат майстра Lan
Сертифікат майстра Lan
Майстер тайського масажу June
Майстер тайського масажу June
Сертифікат майстра June
Сертифікат майстра June
Майстер тайського масажу Labmala
Майстер тайського масажу Labmala
Сертифікат майстра Labmala
Сертифікат майстра Labmala
Майстер тайського масажу Suda
Майстер тайського масажу Suda
Сертифікат майстра Suda
Сертифікат майстра Suda

Відгуки