О Салонах

Тайський масаж давно вже увійшов в наше життя подібно швейцарському годиннику, італійської піци, англійському будинку, ізраїльської медицини, французьким парфумом і японськими технологіями - всі ці словосполучення стали загальними і є ознаками якості, комфорту, задоволення і насолоди.
Тепер для того що б зануритися в казковий світ тайського масажу Вам не потрібно летіти до Таїланду, а досить просто записатися на сеанс до наших професіоналів. Всі вони жителі Таїланду і своїй майстерності навчалися саме там, в кращих школах і коледжах! У нашому салоні - острівці цієї дивовижної країни, Ви відчуєте на собі всю гаму релаксації, відпочинку, розслаблення і турботи про своє тіло. 

Салони тайського масажу Thaisabai – знання, досвід та професіоналізм 

 

Персональні салони тайського масажу у центрі столиці Thaisabai дозволять вам відсторонитися від щоденного стресу, занурившись у світ істинного релаксу. Ми пропонуємо вам високий рівень обслуговування, доступні ціни та високий професіоналізм майстрів. Тайські масажистки нашого салону, чарівні аромати, спокійна музика й інтер'єр, що просочився секретами Сходу, дозволять вам отримати довгоочікувану психологічну, емоційну і фізичну розрядку, відчути енергію свого тіла і підтримати його тонус. Салон тайського масажу Thaisabai обов'язково подарує вам хвилинки справжнього задоволення, затишку, тепла і східній доброзичливості!

Наші майстри

Відгуки

 

01104, Украина, Киев

ул. Антоновича 24Б код 150

Время работы: Пн-Вс 10:00-22:00

Тел: (044) 355-65-75

Моб: (098) 098-25-13

  • thaisabai massage Facebook
  • thaisabai massage Twitter
  • thaisabai massage YouTube
  • thaisabai massage Instagram

™Lilawadee.com.ua

© 2020 by Thaisabai.com.ua