top of page

Про салони

Салон тайського масажу Thaisabai на Левандовській 3 у Києві
Тайський масаж

 

Тайський масаж - це не просто комплекс фізичних вправ і маніпуляцій професіонала-масажиста. Це особливий ритуал, де величезну роль грає процес обміну внутрішньою енергією між масажистом і пацієнтом. Саме в цьому випадку розкривається весь потенціал тайського масажу. Важливу роль в доброму результаті грає атмосфера салону, його оформлення, пахощі, косметичні засоби для проведення сеансу, музичний супровід, етикет, поведінка масажистів і персоналу салону. Тому ми постаралися зібрати для Вас всі ці фактори в кращих їх проявах, для того, що б ви змогли осягнути всю суть ритуалу тайського масажу, з усіма його наслідками - такими, як повне розслаблення, очищення думок і відновлення психологічного балансу, одночасно з набуттям сил і життєвої енергії. Адже згідно основам тайської медицини, по нашому тілу циркулює особлива енергія - життєва енергія. Шляхи її проходження - особливі меридіани і канали, які пов'язані з певними органами і частинами тіла. Згідно з цим принципом, людина чудово себе почуває і здоровий тільки тоді, коли нічого не заважає цієї енергії рухатися по своєму руслу і гармонійно розподіляться по тілу, що й роблять професійні масажисти під час сеансу.

Тайський масаж давно вже увійшов в наше життя подібно швейцарському годиннику, італійської піци, англійському будинку, ізраїльської медицини, французьким парфумом і японськими технологіями - всі ці словосполучення стали загальними і є ознаками якості, комфорту, задоволення і насолоди.
Тепер для того що б зануритися в казковий світ тайського масажу Вам не потрібно летіти до Таїланду, а досить просто записатися на сеанс до наших професіоналів. Всі вони жителі Таїланду і своїй майстерності навчалися саме там, в кращих школах і коледжах! У нашому салоні - острівці цієї дивовижної країни, Ви відчуєте на собі всю гаму релаксації, відпочинку, розслаблення і турботи про своє тіло. 

Команда мережі салонів тайського масажу у Києві Thaisabai
Салон тайського масажу Thaisabai на Антоновича 24Б.
Салони тайського масажу Thaisabai – знання, досвід та професіоналізм 

 

Персональні салони тайського масажу у центрі столиці Thaisabai дозволять вам відсторонитися від щоденного стресу, занурившись у світ істинного релаксу. Ми пропонуємо вам високий рівень обслуговування, доступні ціни та високий професіоналізм майстрів. Тайські масажистки нашого салону, чарівні аромати, спокійна музика й інтер'єр, що просочився секретами Сходу, дозволять вам отримати довгоочікувану психологічну, емоційну і фізичну розрядку, відчути енергію свого тіла і підтримати його тонус. Салон тайського масажу Thaisabai обов'язково подарує вам хвилинки справжнього задоволення, затишку, тепла і східній доброзичливості!

Наші майстри

Відгуки

Все Отзывы UA
bottom of page